برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
66676886 - 021

  • زبان خود را انتخاب نمایید:

Azin Sanat
Supplier of professional cleaning machines and shoe polisher
این بخار شوی قادر است با پاشش بخار 140 درجه سـانتی گـراد با کمـک یک مکنده قوی به طور همزمان سطح را نظافـت و آلودگیـها و آب حاصـل از میعـان بخـار راجمـع آوری و سطـح را خشک نماید.

دستگاه کاور کفش برقی SK-CH

مدل :
SK-CH
ظرفیت کاور :
100PE 80CPE 200PE 160CPE
جنس بدنه :
پلی اتیلن آلومینیوم کامپوزیت
توضیحات محصول :
دستگاه کاور کفش برقی مدل SK-CH با کاربری آسان و سریع.ابعاد مناسب این دستگاه کاور و کاربری عالی آن میتواند برای هر محیطی مناسب باشد.
این دستگاه دارای یک دسته جهت حفظ تعادل کاربر در هنگام استفاده از آن میباشد.برای استفاده از دستگاه کاورهای دارای خشاب برای آن در نظر گرفته شده است که با جاگذاری کاور ها دستگاه به صورت اتوماتیک کاور کفش را آماده کرده و پس از کاور نمودن یک کفش، کاور بعدی را آماده کرده و از این طریق به صورت اتوماتیک عمل کاور کردن کفش را انجام میدهد.
دستگاه کاور کفش SK-CH دارای سنسور تشخیص خرابی کاور میباشد.از طریق این سنسور چنانچه کاوری به صورت اشتباه یا خراب جا گذاری شود سنسور دستگاه تشخص دهد که کاور خراب است و یا به صورت صحیح در محل خود قرار نگرفته است با متوقف کردن دستگاه و به صدا در آوردن صدای بوق، کاربر را از خراب بودن کاور با خبر میکند.
دستگاه کاور کفش SK-CH دارای سنسور شمارنده کاور میباشد که از طریق آن متوان از میزان موجودی کاور دستگاه با خبر شد.این دستگاه دارای استاندار CE اروپا است.
******************************************
مزایای مدل SK-CH :
- ابعاد کوچک
- قابلیت نگهداشتن دست جهت تعادل استفاده کننده
- کارکرد اتوماتیک
- بدنه بسیار مقاوم
- شمارنده کاور
- قرارگیری کاور 100 و 200 عددی
- قرارگیری راحت خشاب کاور
- کم صدا و کم مصرف
********************************************
محصولات مصرفی :
- کاور نایلونی (خشاب) 100 عددی
- کاور نایلونی (خشاب) 200 عددی
فروشگاه اینترنتی آذین صنعت