برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
66676886 - 021

 • زبان خود را انتخاب نمایید:

Azin Sanat
Supplier of professional cleaning machines and shoe polisher
این بخار شوی قادر است با پاشش بخار 140 درجه سـانتی گـراد با کمـک یک مکنده قوی به طور همزمان سطح را نظافـت و آلودگیـها و آب حاصـل از میعـان بخـار راجمـع آوری و سطـح را خشک نماید.

دستگاه واکس کفش تمام اتوماتیک

توضیحات محصول :
داشتن ظاهری آراسته یکی از موارد مهم در دنیای مدرن امروزی است.کفش و تمیز بودن آن نیز از موارد مهمی است که برای هر فردی مهم میباشد.دستگاه واکس کفش اتوماتیک Auto Waxer یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها برای اداره جات و مراکز پر رفت و آمد میباشد.این دستگاه واکس دارای چهار عدد برس میباشد.یکی از برس ها برای واکس مشکی،یکی برای واکس قهوه ای، یکی برای گردگیری و آخری نیز برای برق انداختن میباشد.
کارکرد اتوماتیک این دستگاه کاربرد پذیری آن را بالا برده است.کاربر در هنگاه کار با این دستگاه نیازی به انجام عملی اضافی ندارد و فقط کافی است که کفش خود را در زیر برس واکس قرار دهد،دستگاه به صورت اتوماتیک عمل واکس زدن را انجام میدهد.دستگاه واکس Auto Waxer دارای دو مخزن مایع واکس برای واکس قهوه ای و مشکی میباشد.دستگاه از طریق یک دکمه که بر روی آن تعبیه شده روشن میشود. توسط برد مرکزی دستگاه کنترل شده و پس از 40 ثانیه به صورت اتوماتیک خاموش می شود.چنانچه نخواهید تا این مدت زمان دستگاه روشن بماند دکمه خاموش رو فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
دستگاه واکس اتوماتیک دارای دو کلید برای ریزش واکس قهوه ای و مشکی میباشد.این دستگاه دارای چهار لامپ ال ای دی میباشد که به تریب روشن شده و کاربر را برای مراحل: گردگیری،واکس زدن و در نهایت برق انداختن راهنمایی میکند.علاوه بر این چراغ ها راهنمای نصب شده بر روی دستگاه نیز کاربر را برای واکس زدن راهنمایی میکند.
جنس بدنه این دستگاه از ورق 1.5 میلی متر بوده که دوام دستگاه را در شرایط مختلف را بالا میبرد.نوع رنگ بدنه نیز کوره است و کیفیت بسیار خوبی دارد.سرعت برس این دستگاه 700 دور در دقیقه است.موتور دستگاه ساخت موتوژن تبریز است و با یکسال ضمانت عرضه میشود.همراه این دستگاه دو عدد واکس مشکی و قهوه ای یک لیتری و یک عدد قیف و صافی جهت پر کردن راحت تر مخزن مایع واکس دستگاه عرضه میگردد.
فروشگاه اینترنتی آذین صنعت
 • موارد کاربرد : کارخانه ساختمان های مسکونی ساختمان های اداری
  ابعاد (طولxعرضxارتفاع) (سانتیمتر) : 63*35*75
  وزن (کیلوگرم) : 35
  شرایط گارانتی : یکسال ضمانت
  عکس اورجینال :
 • محصولات مرتبط وجود ندارد.

 • مقالات مرتبط وجود ندارد.