برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
66676886 - 021

 • زبان خود را انتخاب نمایید:

Azin Sanat
Supplier of professional cleaning machines and shoe polisher
این بخار شوی قادر است با پاشش بخار 140 درجه سـانتی گـراد با کمـک یک مکنده قوی به طور همزمان سطح را نظافـت و آلودگیـها و آب حاصـل از میعـان بخـار راجمـع آوری و سطـح را خشک نماید.

دستمال رول بازکن Q21

توضیحات محصول :
حتما برای شما هم پیش آمده که در هنگام استفاده از دستمال در دستشویی، با مشکل جدا کردن دستمال و همینطور خیس شدن خود دستمال مواجه شوید. دستمال رول بازکن Q21 با استفاده از تکنولوژی سنسور، اقدام به برش دستمال در سه سایز متفاوت و بیرون دادن آن برای استفاده کاربر میکند.نحوه کار با این دستگاه به این صورت است که دست را در زیر دستگاه گرفته و دستگاه دستمال را برش داده و آن را به شما تحویل میدهد.
این دستگاه میتواند رول های با عرض 20 سانتی متر را در خود جای دهد.جس بدنه دستکاه از پلی اتیلن بوده و ظاهر کاربر پسندی دارد.طرح روی دستگاه به صورتی است که علاوه بر پهنان نمودن بخش های داخلی دستگاه میتوان اندازه دستمال باقی مانده را نیز تشخیص داد.دستگاه مجهز به مخزن باطری برای استفاده در مکانهایی است که نمیتوان از برق استفاده کرد.چنانچه محل نصب دستکاه طوری باشد که بتوانید از برق استفاده نمایید میتوانید از قابلیت کارکرد با برق آن استفاده نمایید.
دستگاه از یک دکمه برای تغییر اندازه دستمال خروجی استفاده مینماید که از طریق آن میتوان سه سایز کوچک،متوسط و بزرگ را برای برش انتخاب نمود.برای جلوگیری از دخالت افراد غیر مسئول دستگاه مجهیز به قفل بدنه میباشد.
فروشگاه اینترنتی آذین صنعت
 • مدل : Q21
  نحوه کارکرد : سنسور دار (چشمی)
  جنس : پلی اتیلن
  گروه رنگی : آبی سفید
  منبع تغذیه : باطری برق
  ظرفیت (تعداد رول دستمال) : 1 عدد رول بزرگ
  عرض دستمال مصرفی : 19
  ابعاد (طولxعرضxارتفاع) (سانتیمتر) : 28*23*39
  ویژگی ها : دارای قفل
  عکس اورجینال :
 • محصولات مرتبط وجود ندارد.

 • مقالات مرتبط وجود ندارد.