برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
66676886 - 021

 • زبان خود را انتخاب نمایید:

Azin Sanat
Supplier of professional cleaning machines and shoe polisher
این بخار شوی قادر است با پاشش بخار 140 درجه سـانتی گـراد با کمـک یک مکنده قوی به طور همزمان سطح را نظافـت و آلودگیـها و آب حاصـل از میعـان بخـار راجمـع آوری و سطـح را خشک نماید.

خوشبو کننده هوا ATRIA

مدل دستگاه خوشبوکننده هوا :
ATRIA
جنس بدنه :
فلزی
توضیحات محصول :
دستگاه های خوشبو کننده یکی از لوازم ضروری برای اماکن بزرگ پر رفت و آمد میباشند.از طرفی اماکن بزرگ و پر رفت و آمد نیاز به خوشبوکننده هایی دارند که بتواند با قدرت بالا اقدام به خوشبو کردن هوا کنند.از طرفی به دلیل مصرف بالا این دستگاه ها باید از کیفیت ساخت بالایی نیز برخوردار باشند.خوشبو کننده ATRIA یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه میباشد. خوشبو کننده ATRIA با ابعاد بزرگی که دارد میتواند فضای 3000 متر مکعبی را در 3 دقیقه خوشبو کند. ATRIA از یک مخزن عطر 100 سی سی برای خوشبو کردن فضا استفاده مینماید.دستگاه خوشبو کننده عطریا قادر است با برق شهری کار کند و مصرف برق ان بسیار کم است ( 40 وات).
از امکانات کاربردی دستگاه امکان خاموش روشن شدن و کار کردن در فواصل زمانی انتخابی میباشد، و کاربر میتواند 5 مرحله برنامه ریزی مختلف برای شرایط متفاوت را بر روی دستگاه ذخیره کند.دستگاه دارای کنترل از راه دور میباشد و از طریق آن میتوان دستگاه را به راحتی مدیریت کرد.دستگاه دارای نشانگر خالی بودن مخزن عطر میباشد و بدون تغییر شیمیایی در عطر اقدام به اسپری کردن عطر میکند.بدنه دستگاه از جنس فلز است دوام بسیار بالایی دارد.دستگاه با یک سال ضمانت عرضه میشود.
فروشگاه اینترنتی آذین صنعت
 • فضای قابل پوشش دهی (متر مربع) : 3000
  نوع صفحه نمایشگر : ال ای دی
  ویژگی ها : تایمر قابل تنظیم قابلیت استفاده به صورت رومیزی قابلیت نصب بر روی دیوار دارای قفل بدنه صفحه نمایشگر نشانگر تصویری روشن بودن امکان انتخاب فواصل زمانی برای پاشش اسپری امکان انتخاب روزهای عملکرد امکان انتخاب زمان برای روشن و خاموش شدن خودکار
  لوازم جانبی : اسپری
  گروه رنگ : نقره ای خاکستری
  ابعاد دستگاه خوشبوکننده (عرض*عمق*ارتفاع) : 33x33x35
  وزن دستگاه خوشبوکننده : 11.5
  گارانتی : بله
  مدت زمان گارانتی : 1سال
 • محصولات مرتبط وجود ندارد.

 • مقالات مرتبط وجود ندارد.