برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
66676886 - 021

 • زبان خود را انتخاب نمایید:

Azin Sanat
Supplier of professional cleaning machines and shoe polisher
این بخار شوی قادر است با پاشش بخار 140 درجه سـانتی گـراد با کمـک یک مکنده قوی به طور همزمان سطح را نظافـت و آلودگیـها و آب حاصـل از میعـان بخـار راجمـع آوری و سطـح را خشک نماید.

جاروبرقی صنعتی سه موتور Fantom 600 M3

برند جارو برقی صنعتی :
Fantom
کاربرد :
اداری تجاری صنعتی
جنس بدنه :
استنلس استیل
توضیحات محصول :
جاروبرقی fantom 600 m3 یکی از جاروبرقی های با کیفیت در رنج خود میباشد.این جاروبرقی ساخت ترکیه دارای سه موتور قدرتمند برای کارکرد صنعتی میباشد.موتور این جاروبرقی دو پروانه میباشد و با قدرت 1400 میتواند کارکردی مطمئن را برای کاربر فراهم کند. fantom 600 m3 قابلیت جارو کردن آب و خاک را دارد.این قابلیت این جاروبرقی صنعتی را برای انواع شرایط، محیط ها و کاربری ها مناسب کرده است.بدنه این جاروبرقی از جنس استیل میباشد و مخزن نیز از همین جنس ساخته شده است.جنس استیل از نوع براق است و در کنار طراحی و رنگ زیبایی خاصی به آن داده است.حجم مخزن 60 لیتر است که میتواند 30 لیتر خاک و 15 لیتر آب را در خود جای دهد.
طراحی ارگونومیک محصول استفاده از آن را راحت کرده است.بعلاوه استفاده از دسته و چرخ حمل و نقل آن را آسان و سریع نموده است.در پشت دسته این جاروبرقی نیز محلی برای جمع آوری استاندارد سیم در نظر گرفته شده ات و از طرفی نیز میتوان لوله و اتصالات را نیز در قسمتی دیگر از بدنه جاروبروقی قرار داد.اتصالاتی که به همراه جاروبرقی fantom 600 m3 عرضه میشوند شامل: خرطومی 38 میلمیتر (2.4 متر)، لوله استیل دو تکه، پارویی مکش خاک، پارویی مکش آب، پارویی مکش فرش و موکت، گوشه گیر و گرد گیر میباشد که تنوعی از کارها را میتوان با این لوازم انجام داد.
جاروبرقی fantom 600 m3 دارای شیلنگ تخلیه برای تخلیه آب نیز میباشد که عمل تخلیه را راحت تر کرده است.طول کابل برق آن نیز 10 متر است که میتواند آزادی عمل زیادی به کاربر بدهد.
فروشگاه اینترنتی آذین صنعت
 • مدل جارو برقی صنعتی : Fantom 600 M3
  گروه رنگی : نقره ای خاکستری
  نوع مکش : آب و خاک
  تعداد موتور : سه موتوره
  جنس مخزن : استنلس استیل
  حجم مخزن (لیتر) : 60
  طول کابل برق(متر) : 10
  جنس کالسکه : پلاستیک
  لوازم جانبی : سری مخصوص فرش و زمین متصل کننده شلنگ برس گردگیری لوله با قابلیت افزایش طول سری مخصوص مکش آب برس مخصوص دیوار و قسمت های فوقانی گوشه گیر سری مخصوص مبل
  پشتیبانی و خدمات پس از فروش : تامین قطعات و تعمیر
  عکس اورجینال :
 • محصولات مرتبط وجود ندارد.

 • مقالات مرتبط وجود ندارد.