برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :
66676886 - 021

  • زبان خود را انتخاب نمایید:

Azin Sanat
Supplier of professional cleaning machines and shoe polisher
این بخار شوی قادر است با پاشش بخار 140 درجه سـانتی گـراد با کمـک یک مکنده قوی به طور همزمان سطح را نظافـت و آلودگیـها و آب حاصـل از میعـان بخـار راجمـع آوری و سطـح را خشک نماید.

دستگاه واکس کفش Royal R522

مدل :
Royal R522
نوع دستگاه کاور زن برقی کفش :
مکانیکی
توضیحات محصول :
دستگاه واکس کفش Royal R522 یکی از انتخاب های ایده آل برای اداره جات کوچک و متوسط است.این دستگاه واکس کفش از دو عدد برس برای واکس زدن بهره میبرد.هر کدام از برس ها دارای یک مخزن جدا گانه میباشد ک ه میتوان یکی را برای واکس قهوه ای و یکی را برای واکس مشکی مورد استفاده قرار داد.سرعت هر کدام از برس ها 700 دور در دقیقه میباشد.
جنس بدنه دستگاه فلزی است و به گونه ای طراحی شده است که کاربر دستگاه، برای حفظ تعادل خود از دستگیره تعبیه شده بر روی آن برای حفظ تعادل استفاده نماید.رنگ بدنه کوره ای است و در کنار جنس فلزی آن دوام بالایی دارد.بر روی قسمت جلویی بدنه این دستگاه واکس قسمتی قرار دارد که میتوان به صورت سفارشی نام شرکت و یا متن مورد نظر را حک نمود.در حین واکس نمود کفش دستگاه با لامپهایی که دارد باعث روشنایی محل واکس شده و عمل واکس زدن را راحت تر میکند.
موتور دستگاه ساخت ایران است که با یکسال ضمانت عرضه میگردد.وزن دستگاه تنها 28 کیلوگرم است که میتوان آن را به راحتی جابه جا نمود.تایمر قطع کن دستگاه به صورت اتوماتیک و قابل تنظیم است.به همراه این دستگاه واکس کفش دو لیتر واکس مایع مشکی و قهوه ای نیز ارائه میگردد.
فروشگاه اینترنتی آذین صنعت
  • موارد کاربرد : بیمارستان کارخانه مراکز صنعتی ساختمان های مسکونی ساختمان های اداری
    ابعاد (طولxعرضxارتفاع) (سانتیمتر) : 55x35x95
    وزن (کیلوگرم) : 28
    عکس اورجینال :
  • محصولات مرتبط وجود ندارد.

  • مقالات مرتبط وجود ندارد.